Podivné vlastnosti všech znamení zvěrokruhu

08.06 2017|Zajímavosti
Podivné vlastnosti všech znamení zvěrokruhu

Dokonce i ta nejmenší zvláštnost v našem charakteru má svůj zdroj: Psychologové říkají, že všechny podivnosti pochází z dětství. Dalším důležitým zdrojem, který ovlivňuje náš charakter jsou však také hvězdy. Překvapivě i skeptici potvrzují, že lidé, kteří se narodili v rámci stejného znamení zvěrokruhu, mají často stejné zvyky, principy i zlozvyky. Podívejte se s námi na charakterové zvláštnosti každého znamení.

1. Beran

Beran je nejvíce horkokrevné a impulzivní znamení zvěrokruhu. Neustále hledá dobrodružství, která však ne vždy končí v jeho prospěch. Berani mají tendenci nejdříve dělat a potom myslet.

Navzdory jejich výbušné povaze, Berani mají zvláštní slabost, která je typická pro děti, rádi občas ukradnou nějakou maličkost, jako třeba ubrousek či lžíci v kavárně nebo sladkost v supermarketu. Berani zbožňují bonusy ke každému nákupu, a to i když se jedná o obyčejný kalendář, bonbón nebo časopis.

2. Býk

Býci bývají v mládí výrazně sobečtí a chamtiví. Ve stáří se však stanou moudrými a hrdými. Někdy až natolik, že ne každý s nimi může najít společnou řeč. Toto znamení má sklon ke všem druhům závislostí, od bolestivých vztahů počínaje, alkoholismem konče. Býci jsou vždy plní nápadů, takže většina z nich jsou lidé z kreativních profesí. Pokud ale u nich něco náhle přestane fungovat, mají tendenci upadnout do zoufalství a podlehnout emocím.

3. Blíženci

Zvláštnost Blíženců vychází ze dvou charakteristik - upovídanosti a nestálosti. Mají opravdu rozpolcenou osobnost. Blíženci často mluví tak, jako by v nich žili dva (a někdy i více) různých lidí.

Mají sklony velmi často měnit svůj názor a dokonce to umějí i konstruktivně vysvětlit. A není to tím, že by vás Blíženci chtěli oklamat. Jen v daném okamžiku skutečně věří v to, co říkají. Za pět minut u nich může vzniknout nová "pravda" a vy budete touto změnou překvapeni.

4. Rak

Jedním z nejpodivnějších znamení zvěrokruhu je Rak. Rak je schopný se vyhýbat a skrývat se celému světu ve své skořápce hodně dlouhou dobu. Často se mu nelíbí, jak tento svět funguje a sám se cítí mnohem lépe.

Nebuďte překvapeni, pokud jinak veselý a družný Rak náhle na dlouhou dobu zmizí a přeruší všechny kontakty s vnějším světem. Je to jeho přirozenost. Velmi rychle se unaví od jakékoliv, a to i té příjemné společnosti.

5. Lev

Je ironií, že Lev je nejméně problematickým znamením zvěrokruhu. Lvi jsou pyšní na to že jsou pro ostatní předvídatelní. Sami se snaží být co nejdále od záhadných osob. Nemají rádi překvapení, oceňují upřímnost a přímočarost. Nicméně, jednou za pět let může vystřelit i zbraň lva. Lvi jsou jedni z těch lidí, kteří všechno dlouho hromadí v sobě a zůstávají v klidu, ale pak v nečekanou chvíli zaútočí, a to i v případě, kdy to není vaše vina.

6. Panna

Panny mají vždy vše pod kontrolou. A pokud se vám to na první pohled zdá jako kladná stránka, poté, co se budete s Pannou stýkat častěji pochopíte, že nikdo divnější už neexistuje.

Jejich vzorec chování je racionální a tak komplikovaný, že můžete jen stěží pochopit myšlenkové vzorce těchto metodických šílenců. Je zajímavé, že Panna se na první pohled zdá být neuvěřitelně sladká a zranitelná, ale mnohé z nich jsou kruté a chladné. Říká se, že Panna je ve srovnání s ostatními znameními zvěrokruhu asexuální.

7. Váhy

Atmosféra v životě Vah je na vlas stejná jako na doprovodném souhvězdí planety Venuše - konstantní hromy, bouřky, tornáda a tsunami. Váhy se vždy bojí a vše prožívají. Takže se nezlobte, když vám uprostřed noci zavolají kvůli hroznému snu.

Váhy mají dobrou intuici - ony skutečně dokáží předvídat, co se stane, ale některé z nich se rády nechávají unést, takže většina věštkyň a věštců je právě ve znamení Vah. Bohužel, Váhy jsou příliš závislé na názoru druhých, takže mohou být často nerozhodné.

8. Štír

Štír žije, jako by žil naposledy. Zdá se, že obecně nemá hranice - to mu pomáhá v jeho práci, ale často to komplikuje jeho život. Štíři chtějí všechno hned. Jejich největší zvláštností je neomylný cit pro všechny vážné, dokonce i smrtelné zkoušky. Další podivností Štírů je sklon k destrukci a sebe destrukci. Mimochodem v senzibilnosti mohou soutěžit s Váhami.

9. Střelec

Střelec má mnoho osobností. Z nějakého důvodu Střelec miluje zpívat si sám pro sebe, citovat náhodné lidi, číst vývěsky, často vrčí a dokonce mluví sam se sebou. Střelci jsou rýpaví. Uši mají dobře nastražené a jestli jim někdo kdysi řekl něco špatného, budou si to pamatovat a donutí dotyčného litovat. Hlavním znakem Střelců je jejich velký smysl pro humor. Avšak pozor, je lepší s nimi nežertovat.

10. Kozoroh

Kozoroh je motivovaný kariérista, u kterého se zdá, že jeho ducha nemůže nic zlomit. Achillovou patou Kozoroha je závislost na okolnostech nebo lidech. V tomto směru je nejohroženějším znamením zvěrokruhu. Jeho nebezpečný zvyk trpět a záviset na druhých ho ničí. Téměř všechny známé osobnosti ve znamení Kozoroha opakovaně prodělaly těžkou depresi.

11. Vodnář

Vodnáři jsou ti, o kterých se říká, že nemají žádné nedostatky. Dokonce i jejich ctnosti se mohou zdát poněkud zvláštní. Je pravidlem, že Vodnáři jsou velmi inteligentní a rozumní, že se celý život rádi učí, což často dělají proto, aby jejich znalosti ocenilo okolí. Proto v jakékoliv nesrozumitelné situaci Vodnář začne demonstrovat své nabyté vědomosti a inteligentní dialogy, které na první pohled vyvolávají zvědavost, ale později začnou unavovat.

12. Ryby

Pokud jste potkali Ryby, pak jste se setkali s mimozemšťanem. Ryby jsou dobromyslné a klidné do té doby, než v jejich hlavě nepřepne nevysvětlitelný spínač.

Najednou se z nich stane zákeřný chytrák, který začne vymýšlet bizarní myšlenky, po kterých začnete přemýšlet, jestli to stojí za to se s nimi stýkat. Navzdory tomu jsou Ryby velmi uzavřené. Velmi často jim nestačí pozornost, kvůli čemuž vás mohou provokovat, pokud jim začalo být smutno.

Autor: Liv

Podivné vlastnosti všech znamení zvěrokruhu. Každé znamení zvěrokruhu má pár podivných vlastností, které dokážou překvapit. Odhalte je s námi.
Zajímavosti a novinky

 562 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ