Meziplanetární dobrodružství na vlastní kůži!

06.07 2018|Zábava
Meziplanetární dobrodružství na vlastní kůži!

Máte rádi filmy jako Hvězdné války, Hvězdná brána či Pátý element? Toužili jste někdy po tom, podívat se do vesmíru a zažít meziplanetární dobrodružství?

V naší nejnovější hře s názvem Hvězdný element se vám to může vyplnit a co víc, k cíli můžete dojít několika různými způsoby!

ZLO

Před 3000 lety zamířilo na naši planetu ZLO, které bylo tehdy odvráceno pradávnou civilizací s pomocí hvězdných artefaktů. Nyní se ale ZLO opět vrací a je tedy potřeba tyto artefakty nalézt, ZLO odvrátit a zachránit svět. Jediný, kdo je toho schopen, jste Vy a Váš tým! Vyřešte sérii šifer, najděte hvězdné artefakty a zachraňte svět!

Vaše cesta začíná na daleké planetě Tatuin, kde mimozemští Bohové ukryli jeden z hvězdných artefaktů. Budete muset rozluštit záhadné symboly uvnitř pyramidy, kde se zachovaly poslední pozůstatky těchto symbolů a abyste mohli odemknout dveře portálů, umožňující cestování v časoprostoru, musíte rozluštit sérii hlavolamů a hádanek.

Úniková hra


3 různá prostředí v rámci jedné hry

únikové hře Hvězdný element na vás čeká cestování v čase, bádání v kosmických kajutách i ovládání záhadných mimozemských lodí. V rámci jejích příprav jsme použili opravdu ty nejmodernější technologie dostupné na trhu, profesionální dekorace a novou součástí hry je i virtuální realita! V rámci jedné hry se setkáte se třemi odlišnými prostředími a k jejímu cíli vede několik cest, což ovšem neznamená, že je snadná, právě naopak. K úspěšnému dokončení hry bude velmi důležitá vaše spolupráce, vzájemné pochopení a komunikace.

Úniková hra 2


Tato úniková hra je určena pro 2-6 hráčů, obtížnost je na vysoké úrovni a čas na její dokončení je 60 minut. Najděte čtyři hvězdné artefakty a spaste svět!

Meziplanetární dobrodružství na vlastní kůži!
Zajímavosti a novinky

 302 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ