Jste připraveni na zombie apokalypsu v Praze?

24.05 2017|Zábava
Jste připraveni na zombie apokalypsu v Praze?

Téma zombies je v posledních letech velmi oblíbené a tak se s ním často můžeme setkávat hlavně ve filmech, nebo knihách. Mnozí dokonce tvrdí, že daná situace, kdy svět ovládnou nemrtví, může reálně nastat. V takovém případě je dobré položit si otázku, zda jste připraveni na zombie apokalypsu v Praze. Díky našemu návodu si můžete zjistit, jak na tom vaše příprava je.

Víte, co očekávat?

Příprava rozhodně souvisí i s tím, že budete vědět, co máte očekávat a co konkrétně může nastat. Dnes dokonce existuje celá řada odborných studií, které říkají, co by mohla zombie apokalypsa přinést. Pokud vás to zajímá, doporučujeme dané studie přečíst. Právě jistota toho, že budete vědět, co se může dít, je jednou z částí celkové připravenosti. Pokud máme nastínit situaci, tak se uvádí, že lidstvo bude vyhlazeno zhruba za 6 měsíců, a pokud budou přeživší, tak se budou počítat na desítky nebo nižší stovky. Bylo by tedy dobré být mezi nimi.

Připravte si úkryt

Nezapomínejte také na to, že na zombie apokalypsu se nejlépe připravíte tím, že budete mít doslova nedobytný úkryt. Místo, kam se zombie nedostane. Zde je třeba myslet nejenom na přívod čerstvého vzduchu, ale nesmíte opomíjet ani to, že je dobré mít k dispozici i dostatek jídla, třeba i na několik měsíců. Konzervy a trvanlivé pečivo jsou v daném ohledu ideální volbou. Pochopitelně nezapomínejte ani na nutnost kontaktu se světem. Nejenom mobilním telefonem, ale třeba i klasickou vysílačkou. Dobré je mít i přísun informací, třeba z televize, nebo z rádia.

Připravte si úkryt


Jak se chovat při kontaktu se zombies?

Ano, i toto je důležité vědět. Pokud se podíváme na obecné rady, potom je třeba hlavně nebojovat a také mlčet. Jenom díky tomu eliminujete nervové projevy a díky tomu na sebe neupoutáte pozornost. Tu je navíc třeba i odvést, třeba tím, že rozděláte oheň, nebo budete způsobovat hluk. Velmi dobrým tipem na to, jak se chovat, je snaha o napodobování jejich pohybu. Budou si myslet, že nejste živý člověk, ale také zombie. Právě tento postup je celkem efektivní v tom, jak jednoduše budete moci uniknout nákaze.

Vyzkoušejte si to!

Vše je zatím jenom teorie. Jak si ale vše vyzkoušet v praxi? Jednoduše. My doporučujeme únikovou hrunesoucí název Apocalypse Zombie 2213. Ta jasně napovídá, co bude vaším úkolem. Půjde o snahu nejenom uniknout jednotlivým nemrtvým, ale půjde také o snahu získat speciální vakcínu, pomocí které budete moci doslova zachránit svět.

Vyzkoušejte si to


Právě výše popsaná teorie, kterou si následně vyzkoušíte v praxi na únikové hře Questerland je nejlepší cestou k tomu, jak být na zombie apokalypsu připraven po všech směrech. A i když jde o místnost s dekoracemi, buďte si jisti, že jejich dokonalost a celkové profesionální zpracování vás během pár minut pohltí a vy svému testu zcela propadnete.

Jste připraveni na zombie apokalypsu v Praze?. Zahrajte si únikovou hru Apocalypse Zombie 2213 v Praze. Perfektní úniková hra Apocalypse Zombie vás nadchne.
Zajímavosti a novinky

 559 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ