Skvělá úniková místnost? Jedině Questerland!

31.05 2018|Zábava
Skvělá úniková místnost? Jedině Questerland!

Únikových místností je v dnešní době opravdu mnoho. Pokud ale hledáte ty nejlepší únikové hry, právě jste je našli – Questerland!

Recenze mluví za vše

Ne, nevychloubáme se. Tisíce hodin tvrdé práce a vysoké investice udělaly, dle hodnocení uživatelů na tripadvisor.cz, z únikových her Questerland šestý nejlepší z téměř 300 podniků v kategorii „Zábava a hry v Praze“. Velmi vám děkujeme za přízeň a za tato hodnocení a nyní se pojďte, společně s námi podívat, co všechno za tím stojí.

Jak probíhají přípravy k vytvoření nové únikové hry?

Pokud si myslíte, že na vytvoření opravdu kvalitní únikové hry není nic těžkého, jste vedle jak ta jedle. Každou únikovou hru totiž připravujeme a tvoříme až 1 rok. Jsme průkopníky průmyslu únikových her, neustále do nich vnášíme ty nejmodernější technologie, trávíme tisíce hodin vymýšlením hádanek, dekorací, příběhů a efektů. Sami navštěvujeme únikové hry po celém světě a sbíráme inspiraci, abychom naše hry vytvářeli ještě daleko lépe než konkurence.

Questerland


V Questerlandu se zaměřujeme na vytvoření co nejrealističtějšího prostředí. Nechceme, abyste řešili hádanky. Naším cílem je, abyste se do hry zcela ponořili a zapomněli na realitu. Zaměřujeme se na sebemenší detaily, které ve výsledku tvoří celek únikové hry.

Filmový příběh v realitě

Podobně jako při výrobě filmů, i při tvorbě našich her vynakládáme jakékoliv částky proto, abychom vytvořili dech beroucí atmosféru, která vám umožní být nedílnou součástí hry. Využíváme k tomu sofistikované systémy a gadgety, VR helmy, 3D tiskárny a různé simulátory. Zapomenete na realitu, přestože se v ní budete pohybovat.

V našich hrách si tak budete připadat jako hlavní postava Hollywoodského filmu. Jakmile jednou okusíte Questerland, nic jiného se tomu již zkrátka nevyrovná.

Skvělá úniková místnost? Jedině Questerland! Únikových místností je v dnešní době opravdu mnoho. Pokud ale hledáte ty nejlepší únikové hry, právě jste je našli – Questerland!
Zajímavosti a novinky

 381 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ