Držíte krok s Walking Dead? Zažijte zombie apokalypsu na vlastní kůži!

03.04 2018|Zábava
Držíte krok s Walking Dead? Zažijte zombie apokalypsu na vlastní kůži!

Zombie byly zábavním průmyslem vždy hýčkané, neboť díky své popularitě zajistily úspěch nejedné knihy, filmu nebo počítačové hry. V současné době se pozornost fanoušků příběhů, ve kterých vystupují tyto nemrtvé bytostí, obrací především k seriálu The Walking Dead.

Tento americký seriál natočený na motivy stejnojmenné komiksové předlohy se na televizních obrazovkách objevil již v roce 2010 a ani po osmi letech své fanoušky neztrácí. Pokud mezi jeho příznivce patříte i vy a rádi si při jeho sledování představujete, jaké by to bylo prožít podobné dobrodružství, zkuste únikovou hru s názvem Apokalypsa 2213!

Globální katastrofa – dobrodružství začíná

Motiv globální epidemie, která ukončí existenci lidstva tak, jak ji známe, je pro příběhy o zombie typická, The Walking Dead nevyjímaje. I pro dobrodružství Apokalypsa 2213 je tato premisa platná, a vy se tak na začátku hry ocitnete v roli obyvatele jednoho z bunkrů, do kterých se stáhly přeživší zbytky lidstva. Naděje však stále žije! Lék na epidemii totiž existuje, jen je ukryt v bunkru, se kterým ten váš ztratil spojení. Nezbývá tak nic jiného, než se vydat na cestu!

Dobrodružství začíná


Skvělé zpracování i zábava

Úniková hra Apokalypsa 2213 nabízí skvělou zábavu pro skupiny 2-5 lidí, kteří si užijí napínavé dobrodružství plné skvělých audiovizuálních efektů i dokonale zpracovaného prostředí, které si v ničem nezadá s kulisami těch nejslavnějších hollywoodských trháků.

Hra pro všechny milovníky adrenalinu


Hra je vhodná pro všechny milovníky adrenalinu a napínavých atmosfér, a chytře navržené hádanky a kvízy potrápí vaše mozkové závity a vy budete na hru ještě dlouho vzpomínat. Tuto únikovou hru si užijí začátečníci i pokročilí a s doprovodem se jí mohou zúčastnit hráči již od 12ti let.

Budete mít odvahu střetnout se s nebezpečnými nemrtvými? Osud světa je ve vašich rukou!

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Držíte krok s Walking Dead? Zažijte zombie apokalypsu na vlastní kůži! Úniková hra Apokalypsa 2213! je skvělou zábavou
Zajímavosti a novinky

 559 
  Komentáře ( 1 )

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ
Esker|10.04 2018 09:43
Super. Interiér bol pekne spracovaný, malo to atmosféru. Hra bola náročnejšia než som očakával. Piati sme to zvládli za 45 minut, pričom niektori spoluhráči už mali s podobnými únikovkami skúsenosti.
Odpovědět
 3