Test: Podívejte se, jak délka prstů ovlivňuje váš charakter

04.05 2017|Zábava
Test: Podívejte se, jak délka prstů ovlivňuje váš charakter

Věděli jste, že délka prstů vám může hodně říct o vašem charakteru? Může to znít směšně, ale budete překvapeni, jak dobře to funguje. Přesvědčte se sami a podívejte se s námi na obrázek, abyste zjistili, která varianta je vám nejbližší.

Typ A

Nejste příliš otevření a obvykle skrýváte své pocity. Snažíte se vždy vypadat silněji a nezávisleji, než doopravdy jste. Jste emocionální člověk, který se nejlépe cítí se svými blízkými. Pohrdáte lží, pokrytectvím a podvodem, protože jsou proti vašim přesvědčením.

Omezujete se v projevu svých emocí a rádi byste vypadali chladnokrevně. Můžete být trochu výstřední. Nejste příliš tolerantní. Máte dobré srdce a rádi pomáháte jiným. Doděláte vždy všechno do konce, i když se vám to ne úplně líbí. Máte rádi smích. S cizími lidmi jste chladní, ale s rodinou velmi emotivní.

Typ B

Neradi zahajujete konverzaci nebo děláte první krok. Jste velmi oddaný a loajální člověk. Pokud se do někoho zamilujete, myslíte celou dobu jen na tuto osobu. V srdci jste velmi citliví, i když to zvenku není vždy vidět. Okolí vás často špatně odhadne, protože často předstíráte, abyste nezranili něčí city.

Jste velmi opatrní. Všechno vždy dokončíte. Bojíte se, že vám může někdo ublížit. Chcete, aby si všichni mysleli, že nikoho nepotřebujete, ale ve skutečnosti sníte o své spřízněné duši. Dokážete zachovat klid, i když vás něco velmi rozčiluje.

Typ C

Dokážete snadno zapomenout na nepříjemné věci, aniž byste v sobě drželi zášť. Nemáte rádi neznámé okolnosti. Neradi si zvykáte na nové a neznámé. Dokážete respektovat názory ostatních. Někdy se ve sporech s druhými chováte arogantně, ale pak sami požádáte o odpuštění. Nejste příliš otevření a své problémy a pocity raději držíte v sobě. Jste velmi přímočaří a vždy víte, co se vám líbí a co ne. Chcete, aby vám lidé mohli věřit a spolehnout se na vás.

Sedá vám následující test?Test: Podívejte se, jak délka prstů ovlivňuje váš charakter. Osobnostní test vám prozradí pár zajímavostí o vašem charakteru. Podívejte se jací jste.
Zajímavosti a novinky

 559 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ