Zažijte konec světa na vlastní kůži

29.10 2018|Zábava
Zažijte konec světa na vlastní kůži

Také jste někdy přemýšleli, jaké by to asi bylo, kdyby přišla Zombie apokalypsa, způsobena šířícím se virem a celý svět by záležel jen na pár hrdinech, kteří se rozhodli proti tomuto viru bojovat. A co kdybyste těmi statečnými hrdiny byli právě vy a váš tým?

V Questrelandu jsme pro vás připravili speciální únikovou hru APOCALIPSE 2213, ve které si to všechno můžete zkusit na vlastní kůži. Tak neváhejte! Lidé netrpělivě čekají na Váš tým! Budoucnost světa leží ve Vašich rukou!

Úniková hra APOCALIPSE 2213

Na Zemi propukla záhadná epidemie, která po nakažení přeměňuje lidi v nebezpečné zombie. Lidé si proto vybudovali podzemní síť bunkrů, ve kterých se před virem skrývají a snaží se zde vynalézt vakcínu proti zombie viru. Jednoho dne se právě toto podařilo profesoru Joulovi. Vytvořil funkční vakcínu, která dokáže přeměnit zombie zpět na lidi. Spása světa už vypadala nadějně, když v tom se spojení s profesorem přerušilo.

Zde přichází chvíle pro váš tým 2-6 vědců. Vašim cílem bude projít sítí bunkrů až do laboratoře profesora Joula. Avšak profesor svou laboratoř zajistil systémem obranných mechanismů a radioaktivního štítu proti zombie, který profesora chránil aspoň do té doby, než se mu podařilo vyvinout záchranný antivir. Tyto pasti a šifry, které zde profesor rozmístil, musíte překonat různými způsoby, jako vyluštěním hlavolamů, nalezením kódů a dalších. Ale pozor! Po vstupu do laboratoře máte jen 60 minut, než se spustí autodestrukční systém bunkru! Myslíte si, že to dokážete?

Apokalipse


Rychle než bude pozdě!

Pospěšte a rezervujte si termín online na Questerland.cz. Díky nejmodernějším technologiím, interaktivním hádankám a zvukovým efektům zažijete jedinečný zážitek a budete si připadat jako v jiném světě. Tak přijďte a spaste svět! Ale buďte na pozoru, jdou po vás krvelační zombie!

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Zažijte konec světa na vlastní kůži
Zajímavosti a novinky

 303 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ