Utečte s námi do jiné reality

06.02 2019|Zábava
Utečte s námi do jiné reality

Každý občas potřebuje odpočinek, relaxaci, vypnout a vyčistit si hlavu. To platí, co svět světem stojí – a v dnešní době, kdy je všudypřítomný stres spouštěčem řady zdravotních obtíží, dvojnásob. A za zmínku jistě stojí také to, že lidé se často nejprve musí naučit správně odpočívat.

Velmi populární a oblíbený je totiž takzvaný aktivní odpočinek – čili činnosti, při kterých zapojujeme tělo a mozek jinak, než při běžných činnostech. Bylo by ale chybou si myslet, že denní povinná dřina na zahrádce nám poskytne kýžený efekt. Základním předpokladem aktivního odpočinku je to, že nás ona vykonávaná činnost musí bavit a přinášet potěšení.

Aktivní odpočinek za každého počasí

Svou roli hraje samozřejmě i počasí, respektive roční období. Jaro a léto jsou přece jen příhodnějším časem pro aktivní relaxaci, ale existují samozřejmě i možnosti, jak tělo i mozek příjemně unavit i za podzimních plískanic a dlouhých zimních večerů.

Ideální kombinací přemýšlení a tělesné aktivity jsou bezesporu populární a nesmírně zábavné únikové hry. Krom zapojení svalů, na jejichž protažení obvykle není čas a nálada, zde zapojíte i mozkové závity – a troufám si tvrdit, že úplně jinak než ve vašem zaměstnání, kde se často opakují zavedené rutinní činnosti a chybí tak prostor pro kombinační myšlení a kreativitu.

Real2


Únik z reality všedního dne

Ve správné únikové hře navíc úplně zapomenete na okolní svět a všechny vaše starosti. Necháte se pohltit atmosférou a na pár desítek minut nebo hodin se můžete ocitnout v kosmické lodi, tajné laboratoři, ukrytém sejfu na stopě pokladu, nebo v tajemné škole plné čar a kouzel.

Real 3


Garantujeme vám tak naprosto nevšední zážitek, který navíc prospěje vašemu tělu i duši. Domů se vrátíte plní dojmů, dle vašeho nasazení také správně odpočatí, a nabití tou správnou pozitivní energií a třeba i novými myšlenkami a nápady pro vaši další práci. A to za to stojí, nemyslíte?

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Utečte s námi do jiné reality
Zajímavosti a novinky

 301 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ