Hry na Facebooku už nebudou posílat otravné pozvánky

29.10 2015|Technika
Hry na Facebooku už nebudou posílat otravné pozvánky

Dobrá zpráva pro uživatelé Facebooku, kteří vedou válku se zdánlivě nekonečným proudem pozvánek ke hrám: Pomoc je na cestě.

Zrušení pozvánek ke hrám má teď prioritu

Generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg slíbil, že konečně něco udělá s neustálými pozvánkami ke hrám. Téma se začalo řešit během Q&A na prestižním indickém Institutu Technologií v Dillí. Generální ředitel sociální sítě řekl, že diskuze o zrušení pozvánek u her na Facebooku byla navržena již před schůzí. Frustrace z pozvánek k hrám však není nic nového ani mezi uživateli. Již více než před rokem si uživatelé Facebooku na tento problém stěžovali skrze komunitní stránky a žádali o odstranění.Zuckerberg sdělil, že již požádal své vývojáře, aby se na problém podívali a našli řešení.

Hry se přesouvají na mobily

Časté pozvánky ke hrám na Facebooku byly pro velkou část uživatelů sociální sítě, kteří nechtějí hrát, na obtíž. V případě hry Candy Crush Saga dostávali hráči odměny za to, když hru doporučili přátelům, což je samozřejmě motivovalo ke zvýšenému obtěžování pozvánkami.

Tyto funkce facebookových her jsou zastaralé a Mark Zuckerber přiznal, že jejich aktualizace zatím nebyla na seznamu úkolů firmy. Teď se to ale změní a vyřešení tohoto problému dostane prioritu.

Počet lidí, kteří hrají hry na Facebooku se v současné době zmenšuje. Doby, kdy všichni s nadšením
hráli Farmwille nebo Mafia Wars pominuly a hraní her se teď přesunulo na mobilní zařízení. Pokles herní aktivity by sociální síť neměl nějak finančně ohrozit. Příjmy Facebooku z her jsou v porovnání s příjmy z reklamy jen kapkou v moři.

Zdroj: Yahoo

Hry na Facebooku už nebudou posílat otravné pozvánky. Pozvánky k hraním her na Facebooku dokážou otrávit život. Mark Zuckerberg slibuje, že to vyřeší
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ