10 emotivních příběhů o prosté lidské laskavosti

23.04 2016|Zajímavosti
10 emotivních příběhů o prosté lidské laskavosti

Každý dobrý skutek je závanem čerstvého vzduchu pro naší planetu. Lidé by měli udělat alespoň jeden dobrý skutek denně a dát světu novou šanci na lepší zítřky. Proto žádný z těchto následujících příběhu neberte na lehkou váhu. Ifenomén pro vás vybral 10 příběhů lidí, jejichž laskavost dojala, potěšila i inspirovala.

1. Australský policista zachránil malého klokana

Důstojník Manson našel v odlehlé části západní Austrálie malého klokana. Ležel na silnici vedle své matky, kterou srazilo auto. Tento muž vzal docela vyhublého a dehydratovaného klokana sebou na stanici. O klokana neschopného samostatného života se staral 18 měsíců, dokud se úplně neuzdravil a nebyl schopný žít ve volné přírodě.

Policista s klokanem


2. Stará se o stará a nemocná zvířata

Steve Greig miluje zvířata a považuje za nespravedlivé, že stará a nemocná zvířata musí dožívat svůj život v kotcích útulků a jiných institucí. Steve se proto rozhodl, že zvířatům na sklonku života zpříjemní jejich život ve svém domě v Denveru. V současné době se stará o 10 nechtěných starších psů, prase, dvě kuřata, dvě kachny, dva holuby, několik koček a králíků.

Steve Greig


3. Hugh Jackman zachránil lidi na pláži v Austrálii

Australský herec Hugh Jackman zachránil v sobotu na pláži v Sydney tonoucí dítě a pomohl několika lidem dostat se z nebezpečných proudů, které se objevily při odlivu. Nejdříve Jackman zachraňoval z vln dívku a později pomáhal i staršímu muži. Poté, co jim pomohl ven z vody, se vrátil, aby pomohl ven svému synovi Oscarovi.

Hugh Jackman


4. Žena vymyslela zařízení pro bezpečný pohyb slepých psů

Sylvia Bordeaux má psa jménem Muffin, který je bohužel slepý. Aby si její mazlíček neustále neubližoval a nenarážel do předmětů a věci, vymyslela pro něj obruč kulem hlavy, která zabrání nárazu do hlavy. Žena nyní produkuje celou řadu obručí různých velikostí a barev pro ostatní psí chudáčky, s podobným trápením.

Sylvia Bordeaux


5. Babička uklidnila agresivního cestujícího v metru

Muž v metru se začal chovat velmi agresivně, nadával, křičel a ničil vagón. Všichni měli z divokého může strach, jen jedna 70-letá žena jej vzal pevně za ruku, a držela tak dlouho, dokud se neuklidnil a tiše se v slzách neposadil na podlahu. Muž, který udělal fotky, se zeptal, proč se tak zachovala. Žena odpověděla: "Jsem matka dvou synů ve stejném věku, vím, jak je život občas dokáže potrápit a vše, co v té chvíli potřebují, je necítit se osaměle.

Babička a výtržník


6. Aby zachránil psa, posnídal s nim lékař v kleci

Poté, co se vyčerpaný záchranářský pes Gracie dostal na pokraj života a odmítal jíst, přišel veterinář Andy Mathis na to, jak získat jeho důvěru. Muž si vlezl do psí klece a začal před psem jíst v opačném rohu. Gracie se postupně odvážila přiblížit a nakonec začala i jíst, což jí zachránilo život.

Gracie


7. Leonardo DiCaprio pomáhá chránit vzácné slony sumaterské

Leonardo DiCaprio je známý nejen jako herec, ale i vášnivý ochránce životního prostředí. Herec se nedávno objevil na ostrově Sumatra, kde podpořil Ochranu Národního parku Gunung Leuser, který je nejlepším útočištěm pro slony, orangutany, tygry a nosorožce.

Leonardo DiCaprio


8. Designer vytvořil 3500 ptačích domečků

Dánský designér Thomas Dumbo se snaží najít nové využití pro věci, které by byly jinak vyhozeny. V průběhu posledních 7 let se mu podařilo vytvořit více než 3500 ptačích domků z vyřazených desek. Jeho cílem je umožnit ptákům, aby zůstali ve městech.

Thomas Dumbo


9. Upekli dort lišce

Tato bílá liška s názvem Spring žije v Krasnojarském parku. U příležitosti dne zaměstnanců ji zaměstnanci upekli slavnostní narozeninový dort z jejich oblíbených jídel. Liška byla velmi spokojená.

Spring


10. Žena, které miluje svou práci

Nejstarším ruským chirurgem je 87-letá Ilyinichna Levushkin. I když by už dávno měla být v důchodě, nikam nechvátá a ve svém věku stále provede více než 100 operací ročně. Nejohromnější na její kariéře je, že během ní žádný z jejich pacientů nezemřel.

Ilyinichna LevushkinAutor: Luv

10 emotivních příběhů o prosté lidské laskavosti. Každý dobrý skutek je závanem čerstvého vzduchu pro naší planetu. Lidé by měli udělat alespoň jeden dobrý skutek denně a dát světu novou šanci
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ