Etsy má konkurenci, Amazon přichází s projektem Handmade

10.10 2015|Technika
Etsy má konkurenci, Amazon přichází s projektem Handmade

Kreativní výrobci z celého světa se mohou radovat. Amazon zahájil on-line obchod ve stylu Etsy a Fler s názvem "Handmade".

Amazon Handmade

Amazon Handmade prodává šperky, nábytek, keramiku a další produkty od umělců, řemeslnic a řemeslníků z celého světa. Společnost projekt spustila ve čtvrtek. Má několik kategorií, jako například domácí výzdoba, kuchyně a jídelna, ložní prádlo, šperky nebo umělecké předměty. Podmínkou je, že všechny výrobky musí být opravdu vyrobeny ručně.
Amazon Handmade je silně podobný projektu Etsy, na kterém si můžete koupit ručně vyrobené šperky, oblečení a podobné výrobky. Akcie Etsy po spuštění projektu od Amazonu klesly okamžitě o 4 % a během dne pak o celých 10 %. Výrobky na Amazonu stojí od pár dolarů až po několik tisíc dolarů. Najdete zde kousky jako třeba ručně vytesaný konferenční stolek z ořešáku černého za neuvěřitelných 13 800 USD.

Amazon uvedl, že Handmade v současné době prodává přes 80 000 položek z 60 zemí a zhruba 30 % výrobků může být přizpůsobeno preferencím kupujícího.

Etsy má konkurenci, Amazon přichází s projektem Handmade. Amazon uvedl Handmade, kde mohou všichni výrobci ručních prací prodávat své výrobky. Handmade je
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ