Nový výzkum: Ženy dávají přednost tlustějším mužům

12.01 2016|Zajímavosti
Nový výzkum: Ženy dávají přednost tlustějším mužům

Je tu skvělá správa pro muže, kteří nejsou zrovna atleti. Rostoucí bříško je to, co ženy momentálně preferují v ložnici. Alespoň podle průzkumu ve Velké Británii, který zveřejnil časopis People.

Nová britská studie dotazovala 2544 britských žen od 18 let a výš a zjišťovala, jakého ženy upřednostňují sexuálního partnera. Všechny ženy uvedly, že předtím měly milence různé postavy. Celých 38 % dotázaných přiznalo, že je pro ně ideálním milencem muž s mírnější nadváhou. Asi 21 % si vybralo muže s atletickou postavou. Výzkumníci se žen zeptali na jejich důvody.

Zde jsou nejvíce podivní a inspirující odpovědi:


1. Myslím si, že tihle kluci chtějí více uspokojit mě, než sebe.

2. Jsou v posteli mnohem starostlivější a něžnější.

3. Sex s mužem s nadváhou mi pomáhá, abych se nestyděla za vlastní tělo.

4. Dokáží mě více uspokojit.

5. Jsou odvážnější a ochotni zkoušet nové věci.

Muži s nadváhou jsou zkrátka v módě!

Jejich popularita rychle roste. Skutečnost, že mnoho žene bude mít sex raději s tlustějším mužem ukazuje, že krásný vzhled a svaly nejsou všechno. Ženy si muže nevybírají jen podle zevnějšku, ale čím dál častěji se začínají zaměřovat i na jejich osobnost," říká Darrell Freeman, autor studie.

Autor: Liv

Nový výzkum: Ženy dávají přednost dobře živeným mužům. Je tu skvělá správa pro muže, kteří nejsou zrovna atleti. Rostoucí bříško je to, co ženy momentálně preferují v ložnici.
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ