Kuma Films: 6 nejlepších YouTube videí, která fascinují celý svět

10.11 2015|Svět
Kuma Films: 6 nejlepších YouTube videí, která fascinují celý svět

Kuma Films provozují bratři Todd a Joe Robinsovi z Utahu. Jejich cílem je cestovat po světě a hledat úžasné lidi s unikátními talenty a koníčky, a ty pak ukázat celému světu.

Jejich YouTube kanál Kuma Films vznikl 30. září 2012 a jejich první video získalo skvělých 450 000 shlédnutí. Od té doby bratři z Kuma Films nashromáždili celkem 22 milionů zobrazení s pouhými 147 000 účastníky. Ifenomen pro vás připravil 8 nejlepších videí Kuma Films, které vám vezmou dech.

1. Kontaktní žonglování

Pokud si vzpomínáte na fantasy film s Davidem Bowiem Labyrint, určitě si vzpomenete i na známou scénu, kdy Bowie jako zlý čaroděj žongluje s křišťálovými koulemi. Byla to fascinující podívaná, ale to, co vám předvede hlavní aktér následujícího videa, Davida Bowieho zaručeně porazí. Tenhle výkon je totiž doslova hypnotizující.
2. Nejlepší barman

V dnešní době nestačí být jen dobrý barman. Pokud chcete být nejlepší, musíte do svého repertoáru přidat působivé a obtížné barmanské kousky. Po Hseng Hsu je jedním z takových barmanů. Jak se ukázalo v klipu Kuma Films, je Po v podstatě barmanský Bruce Lee.3. Bubliny

Su Chung Tai jezdí se svými bublinovým uměním po celé Asii. Je dokonce držitelem dvou rekordů, které jsou zapsány v Guinessově knize. V jednom rekordu dokázal nafouknout 15 bublin uvnitř sebe a v druhém vytvořil řetězec 30 po sobě jdoucích bublin. Ve svém oboru je zkrátka mistr, což koneckonců můžete posoudit i v následujícím videu.
4. Žonglování

Dalším z jedinečných talentů je i Yi Xuan, který se specializuje na žonglování a vystupuje se skupinou, jejíž jméno se dá přeložit "Ve skutečnosti nejsme profesionální".5. Žonglování s meči

Kontaktní žonglování s meči je další bláznivou, avšak hypnotizující dovedností, která se podařila Kuma Films natočit. Následující žonglér je v tom co dělá opravdu moc dobrý. Posuďte sami!
6. Závěrečná kompilace

Na závěr přidáváme kompilaci nejlepších videí Kuma Films, které rozhodně stojí za shlédnutí.Autor: Jad

Kuma Films: 6 nejlepších videí, která fascinují celý svět. Kuma Films bratrů Todda a Joe Robinsonových uvádí svá nejlepší YouTube videa, která baví svět
Zajímavosti a novinky

 559 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ