Portál Reddit sestavil mapu nejnebezpečnějších zemí na světě

22.02 2017|Zajímavosti
Portál Reddit sestavil mapu nejnebezpečnějších zemí na světě

Sociální síť Reddit sestavila pod názvem Loulan mapu, na které jsou zobrazeny země, kterých se lidé na světě nejvíce bojí. Při sestavování mapy Loulan byly použity údaje z průzkumu z roku 2013, během kterého obyvatelé 65 zemí hovořili o státech, které považují za největší hrozbu pro světový mír.

Nejvíce lidí se bojí USA

Podle mapy Loulan má většina respondentů strach ze Spojených států amerických. Za nejnebezpečnější zemi pro světový mír považují Ameriku respondenti z Ruska, Číny, Indonésie, Jižní Afriky, Austrálie, Latinské Ameriky a některých evropských zemí.

Na druhém místě v tomto seznamu je Pákistán

Z Pákistánu mají strach lidé v Afghánistánu, Indii a přilehlýh zemí. Většina světa se pak bojí Íránu, zejména USA, Kanada a některé evropské země. Sýrie se obávají ve Francii a Rumunsku. Ruska se obávají pouze obyvatelé Polska.

Mapa vyvolala na sociální síti Reddit rozsáhlou diskuzi. Mimo jiné uživatelé upozorňovali na to potřebu opravit mapu, protože vznikla před zvolením Donalda Trumpa, jadernou dohodou s Íránem, anexí Krymu, válkou s ISIS a přílivem migrantů do Evropy.

Autor: Liv, Reddit

Sociální síť Reddit sestavila mapu Loulan, která vyobrazuje nejnebezpečnější země světa. Mezi nejnebezpečnější země světa patří podle většiny obyvatel
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře ( 1 )

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ
Ed|04.03 2017 01:44
Nechápu, proč se tolik zemí bojí Francie...
Odpovědět
 4