Nový iPhone 7 bude mít bezdrátové nabíjení a vodotěsné tělo

13.01 2016|Technika
Nový iPhone 7 bude mít bezdrátové nabíjení a vodotěsné tělo

Milovníci iPhonů, kteří netrpělivě čekají na nový model, se mohou těšit na bezdrátové nabíjení jako u Apple Watch a na nové nepromokavé schopnosti těla telefonu.

Co nás čeká?

Podle posledních zpráv bude iPhone 7 jako první z řady s bezdrátovým nabíjením. "Podpora pro nabíjecí technologii QI, která nabíjí telefony, když jsou umístěny na nabíjecí podložce, bude představena na modelu iPhone 7," uvedla to společnost Fast Company. IPhone se také pochlubí vodotěsným tělem, jehož povrch bude speciálně upraven. Apple také zvažuje odstranění konektoru pro sluchátka.

Bezdrátové nabíjení iPhone 7

Pokud bude u iPhone 7 zavedeno bezdrátové nabíjení, mohlo by k němu připojit i mnoho dalších modelů Androidu, včetně Samsung Galaxy S6, které již bezdrátové nabíjení používají. Tato technologie zatím neumožňuje nabíjení vzduchem, ale vyžaduje, aby byly telefony umístěny na speciální podložce.Apple Watch byl prvním produktem společnosti Apple s vestavěným indukčním nabíjením, které využívá magnetický konektor, do kterého se zařízení zasune zadní stranou. Nedávno Apple vytvořil větší magnetický konektor, který funguje na stejném principu. Indukční nabíjení přenáší elektrickou energii mezi dvěma objekty, například pomocí dvou cívek: vysílač a přijímač. Střídavý proud projde vysílačem, který vytváří magnetické pole. To zase indikuje napětí v přijímači, který může být použit k napájení mobilního zařízení nebo nabití baterie.

Pokud by se Apple rozhodl začlenit tuto technologii, mohli by majitelé iPhone využívat nábytek z IKEY, ve kterém jsou integrované nabíjecí podložky pro bezdrátové nabíjení nebo nabíjecí centra ve Starbucks nebo McDonalds po celé zemi.

Odstranění sluchátek

Rozhodnutí odstranit sluchátka s cílem vytvořit tenčí tělo by se ukázalo jako kontroverzní. Společnost by pravděpodobně zavedla nové, bezdrátové sluchátka nebo sluchátka, která se připojují k telefonu přes konektor blesku. Zdroj dodal, že Apple pravděpodobně použije i technologii audiofirmy Wolfson Microelectronics, jejíž cílem je eliminovat zvuk v pozadí.

Nový iPhone, který by měl vyjít v září 2016, představuje důležitý okamžik v historii společnosti Apple. Společnost snížila úroveň produkce nových iPhone 6s a partnerského produktu 6s Plus o třetinu, kvůli obavám ze zpomalení poptávky i přesto, že se prodalo více než 13 milionů kusů. Nový iPhone 7 bude obsahovat více inovativních změn hardwaru, které budou mít za úkol přesvědčit legie fanoušků ke koupi, protože rozvíjející trhy mají letos dosáhnout úrovně nasycení, protože ekonomika se přesouvá z cyklu nákupu k cyklu upgradování.

Autor: Jad

Nový iPhone 7 bude mít bezdrátové nabíjení a vodotěsné tělo. Milovníci iPhonů, kteří netrpělivě čekají na nový model, se mohou těšit na bezdrátové nabíjení. Nový iPhone 7 vyjde
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ