Digitální rukavice Gest mohou nahradit klávesnici a myš

26.01 2016|Technika
Digitální rukavice Gest mohou nahradit klávesnici a myš

Odborníci z oblasti výpočetní techniky se ve zlepšování nikdy nezastaví. Jedním z nových "zlepšováků" jsou digitální rukavice Gest, které by měly nahradit klasickou klávesnici a myš.

Ovládejte svět rukavicemi Gest

Vynálezce rukavice Gest, firma Apotact Labs, nabídla neobvyklý design svého výrobku, který umožňuje spravovat počítače pomocí pohybu ruky. Jedná se o unikátní digitální přístroj, který se skládá z regulátoru gest, který je spojený s ramenem a kompletní sadou vývojových nástrojů (SDK), pomocí kterých lze vytvářet různé aplikace.
Praktické, jednoduché a rychlé

Regulátor gest se díky speciálním regulačním pásům a čtyř senzorům hodí pro všechny velikosti rukou. Na každé ruce je díky němu umístěno 15 senzorů. Funguje to podobně jako u běžných smartphonů. Software Gest reaguje i na nepatrný pohyb ruky, díky čemuž se při dlouhodobém používání přístroje vytvoří osobní model řízení pro každého uživatele. Sponzorská sbírka, která byla zahájená 30. října, již nashromáždila potřebné finance nezbytné pro zahájení sériové výroby. První zákazníci si mohou Gest objednat za 99 a 149 USD. V maloobchodní síti bude možné rukavice Gest koupit za 200 USD.

Autor: Liv

Digitální rukavice Gest mohou nahradit klávesnici a myš. Odborníci z oblasti výpočetní techniky se ve zlepšování nikdy nezastaví. Jedním z nových zlepšováků jsou digitální rukavice Gest
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ