Válečný vyšetřovatel: Hitler fingoval svou smrt a utekl na Tenerife

Modrá krev Iluminátů

Neviditelná říše tajné elity


17 největších konspiračních teorií v historii

Válečný vyšetřovatel: Hitler fingoval svou smrt a utekl na Tenerife

Válečný vyšetřovatel: Hitler fingoval svou smrt a utekl na Tenerife

Překvapující důkaz o tom, že Adolf Hitler fingoval svou vlastní smrt a uprchl na ostrov Tenerife, odhalil bývalý vyšetřovatel OSN pro válečné zločiny John Cencich. Zveřejnil to deník The Sun.

Útěk Hitlera

Nově odtajněné soubory FBI o 700 stránkách respektovaného vyšetřovatele Johna Cencicha dospěly k závěru, že nacistický vůdce nespáchal sebevraždu se svou novou manželkou Evou Braunovou, jak se dříve myslelo. Důkazy nalezené Cencichem naznačují, že poražený diktátor uprchl z Německa a část svého života strávil na prosluněných Kanárských ostrovech. Poté se vydal na cestu do Argentiny.
Důkazy

Mezi důkazy patří i nález údajného Hitlerova těla ruskými vojsky, které bylo o pět palců menší než oficiální Hitlerová výška. Lebka měla obrovskou díru, která neodpovídala projektilu.

Spis FBI


Vyšetřovatel také věří, že Hitlerova mrtvola zmizela dřív, než ji mohly britské a americké jednotky prozkoumat, což ho ještě více nutí věřit v to, že se někdo snažil něco zakrýt. Vyšetřování také odhalilo síť tunelů, které nabízely únikovou cestu do Berlína a následně na letiště Tempelhof, odkud mohl Hitler uprchnout do Španělska a pak na Tenerife.


Zdroj: The Sun

Válečný vyšetřovatel: Hitler fingoval svou smrt a utekl na Tenerife. Překvapující důkaz o tom, že Adolf Hitler fingoval svou vlastní smrt a uprchl na ostrov Tenerife
Zajímavosti a novinky

 559 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ