Modrá krev Iluminátů

Modrá krev Iluminátů

Asi každý z nás už slyšel o tzv. "modré krvi". Obvykle se modrá krev používá ve spojení se šlechtou. Němečtí fašisté minulého století věřili, že modrou krev má zvláštní národ plnokrevných Němců - tzv. Arijci. Z pohledu laika je modrá krev jen metafora, protože lidé s modrou krví neexistují.

Modrá krev

Ano, lidé modrou krev nemají, ale repitiliáni, totiž členové mimozemské civilizace, která kdysi navštívila naši zemi a podle ufologů stále kontroluje světovou vládu, takzvaní Ilumináti, modrou krev mají. Na rozdíl od naší červené, kde nositel kyslíku vytváří železo, který barví krev do červena, u Iluminátů působí měď, která barví jejich krev do modra. Při oxidaci na vzduchu má zeleno modrý nádech jako má měděnka.

Ilumináti a Hyperborejci

Podle vědců dává svým nositelům modrá krev zvýšenou duševní schopnost a umožňuje jim žít několikrát dále, než ostatním živým organismům s červenou krví. Ještěři nebo-li rasa draků, která se na Zemi objevila ve starověku a jejich krev je popisována ve starých indických eposech a legendách sumerské civilizace. Ufologovése dnes snaží posoudit příčiny a důvody vzhledu Repitiliánu na Zemi. Někteří se domnívají, že nám přinesli poznání, jiní věří, že byli jen kolonizátoři, kteří přeměnili člověka z opice pomocí genetického inženýrství. Netvořili je však z žádných humanitárních důvodů, ale proto, aby měli otroky na celé planetě, kteří by pro ně získávali minerály. Tato samozvaná elita se kříží pouze mezi sebou z důvodu zachování si své čisté rasy. Převážnou část lidstva by nejraději vyhubili (což je v jejich tajných protokolech ustanoveno), aby mohli tomuto světu, který zde okupují, snadněji vládnout.

Nicméně, na této planetě žili podle ufologů také zástupci vysoce rozvinuté civilizace - člověk - jako bílá rasa (Hyperboreans). Někteří vědci se domnívají, že se jednalo o starověkou civilizaci na Zemi, jiné se přiklánějí k názoru, že zástupci bílé rasy jsou z jiné planety. Potomci bílé rasy vznikli ze starých Slovanů.

V závodě draků a Hyporborejců došlo k nejstrašnějšímu zničení - Země přežila jadernou válku, ale nakonec Hyperborejci zahnali draky pod zem, kde ještě stále žijí. Nicméně, jak je uvedeno ve stejném pramenu, draci se stále snaží dostat na povrch a obnovit svou vládu.

Autor: Audrey

Modrá krev Iluminátů - konspirační teorie, která se zabývá modrou krví elity. Ilumináti a Hyperborejci. Asi každý z nás už slyšel o tzv. modré krvi . Obvykle se
Zajímavosti a novinky

 560 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ