14 inspirativních citátů, které vám mohou změnit život k lepšímu

06.03 2019|Citáty
14 inspirativních citátů, které vám mohou změnit život k lepšímu

Některé citáty velkých osobností jsou natolik inspirativní a silné, že dokáží vás dokážou zvednout ze země a inspirovat k nevídaným věcem. Ifenomén pro vás dnes vybral 14 citátů, které vám mohou změnit život k lepšímu.

1.

Selhání - to je prostě příležitost začít znovu, ale tentokrát moudřeji. "Henry Ford"

2.

V případě, že může být problém vyřešen, se nebojte. V případě, že je problém neřešitelný, je zbytečné se obávat. "Dalajlama"

3.

I když jste velmi talentovaní a vynakládáte na dosažení svého cíle veškeré úsilí, některé výsledky potřebují čas. Nemůžete získat dítě po prvním měsíci těhotenství. Je třeba počkat devět měsíců. "Warren Buffett"

4.

Štěstí klepe jednou v životě na dveře každého člověka, ale mnoho lidí bývá v této době u souseda a klepání neslyší. "Mark Twain"

5.

Naší největší nevýhodou je, že se vzdáváme příliš rychle. Nejjistější cesta k úspěchu je, zkusit to vždy ještě jednou. "Thomas Edison"

6.

Osobně mám rád jahody se šlehačkou, ale ryby z nějakého důvodu preferují červy. To je důvod, proč, když jdu na ryby, nemyslím na to co mám rád já, ale co mají rády ryby. "Dave Carnegie"

7.

Po probuzení ráno se sami sebe zeptejte: " Co mám dělat?" Před spaním se sami sebe zeptejte: "Co jsem udělal?" "Pythagoras"

8.

Chudý, nešťastný, neúspěšný a nezdravý je ten, kdo často používá slovo "zítra". "Robert Kiyosaki"

9.

Staří lidé mladým vždy radí, aby si šetřili peníze. To je špatná rada. Nenechte se zlákat k hromadění zlaťáků. Investujte do sebe. Já jsem ve svém životě našetřil peníze až po čtyřicítce. "Henry Ford"

10.

To chci. Tak to bude. "Henry Ford"

11.

Neprohrál jsem. Jen jsem právě našel 10 000 způsobů, které nefungují. "Thomas Edison"

12.

Tvrdá práce - to je hromada lehkých činností, které jste neudělali v tu dobu, kdy jste je mohli udělat lehce. "Jim Rohn"

13.

Říkával jsem: "Doufám, že se věci změní." Pak jsem si uvědomil, že existuje jen jeden jediný způsob, jak všechno změnit - změnit sám sebe. "Jim Rohn"

14.

Dělej dnes to, co druzí nedělají a zítra budeš žít tak, jak druzí nemohou.


Autor: Jad

14 inspirativních citátů, které vám mohou změnit život k lepšímu. Některé citáty velkých osobností jsou natolik inspirativní a silné, že dokáží vás dokážou zvednout ze země a inspirovat
Zajímavosti a novinky

 562 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ