Už je tady zas - Vůdce je zpět!

09.03 2016|Filmy
Už je tady zas - Vůdce je zpět!

Téměř sedmdesát let po neslavném odchodu se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. A první bilance jeho nové situace není radostná. Válka skončila, a to porážkou, jeho politická strana neexistuje a chybí mu i milovaná Eva Braunová. Hitler „své“ město sotva poznává. Berlín je plný cizinců a v Německu místo něj vládne žena, jakási Angela Merkelová.

Vůdce je zpět!

Po prvotním a zcela pochopitelném šoku, se Hitler rychle rozkoukává a navazuje kontakt s některými obyvateli dnešního Berlína. Hitler začne novou kariéru v pro něj dosud neznámém světě díky televizi. Sice nikoliv ve funkci vůdce národa, ale jako komik. A to díky tomu, že jej považují za naprosto bezchybného imitátora sebe samého. Protože své názory rozhodně nemění, jsou jeho vystoupení politicky velmi nekorektní.

Postupně se stává nejen televizní hvězdou s vlastním pořadem, jeho vystoupení na veřejnosti získávají velkou sledovanost i díky internetu. Na svých cestách po Německu se setkává s mnoha lidmi a některé z nich jeho názory na dnešní situaci nešokují. Spíše naopak.Führer začíná mít jiné ambice, než jen být zábavným kritikem. Jeho ambice byly přeci vždy mnohem vyšší…Trailer filmu Už je tady zas

Román "Už je tady" zas spisovatele Timura Vermese kraluje žebříčkům bestsellerů, dosud se prodalo přes milion výtisků. Nyní se tato hořká satira dočkala i filmového zpracování v režii Davida Wnendta (Vlhká místa). Do hlavní role obsadil skvělého Olivera Masucciho, kterému sekunduje i u nás populární Katja Riemann (Fakjů pane učiteli 1 a 2).

Premiéra filmu Už je to tady - 10. 3. 2016Zdroj: CinemArt

Už je tady zas - Vůdce je zpět!Téměř sedmdesát let po neslavném odchodu se Adolf Hitler překvapeně probouzí v dnešním Berlíně. Premiéra filmu Už je tady zas
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ