Animovaná Addamsova rodina se vrací na plátna kin s druhým dílem!

21.10 2021|Filmy
Animovaná Addamsova rodina se vrací na plátna kin s druhým dílem!

Kultovní hororová rodinka se vrací na plátna kin! Tentokrát se Morticia, Gomez, Pugsley, Wednesday, Lurch, strýček Fester a Věc vydají na rodinnou dovolenou, která bude, jak jinak než, zábavná, výstřední, bláznivá, a tak trochu strašidelná. Ikonické postavy této animované fantasy komedie se postarají o zábavu pro celou rodinu. V českých kinech bude Addamsova rodina 2 k vidění od 28. října.

Připravte si prsty na lusknutí a sledujte nevšední podívanou

Morticia a Gomez s jistým znepokojením sledují, jak jejich děti dospívají a začínají se vyhýbat rodinným večeřím a dalším společným aktivitám. Proto se rozhodnou upevnit rodinná pouta a vyrazit na poslední strašnou rodinnou dovolenou. Ve velkém karavanu a vydají se na dalekou cestu napříč Amerikou, aby se opět sblížili a zažili nová vzrušující dobrodružství.Trailer Adamsova rodina

Postavám propůjčili své hlasy známí čeští herci

Těšit se všichni fanoušci mohou na Martina Písaříka, Zuzanu Ďurdinovou, Lucii Kušnírovou, Jana Köhlere, Viktora Dvořáka a Jaroslavu Brouskovou. Animovaného zpracování se ujali Greg Tiernan, Conrad Vernon (Buchty a klobásy) a Kevin Pavlovic. O scénář se postarali Dan Hernandez a Benji Samit a za hudbou stojí duo Jeff a Mychael Danna.

Kultovní hororová rodinka Adamsovi opět v kinech. Od 28.10.2021 vás v kinech pobaví Morticia, Gomez, Pugsley, Wednesday, Lurch, strýček Fester a Věc.
Zajímavosti a novinky

 301 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ