Osobnostní test: Vyberte strom a zjistěte něco o sobě

24.10 2015|Zábava
Osobnostní test: Vyberte strom a zjistěte něco o sobě

Ifenomen má pro vás osobnostní test, který vám pomůže odhalit některé vaše vlastnosti. Stačí si jen vybrat strom, který se vám líbí nejvíc.

Strom č. 1

Tento strom často volí lidé, kteří jsou v současné době nespokojení se svým životem a chtěli by to změnit. Mezi hlavní kvality těchto lidí patří odvaha, zvědavost a zájem o nové věci. Jsou hladoví po změně. Rádi zkoumají svým srdcem nové poznatky a dojmy. Málokdy setrvají na jednom místě delší dobu. Obvykle si po zvolení nové cesty zvolí jiný strom.

Strom č. 2

Lidé, kteří si vybrali tento strom jsou trpěliví, vytrvalí a velmi pracovití. Jejich mottem je cílevědomost. Když si stanoví nějaké cíle, půjdou si za nimi krok za krokem. Ve svém oboru jsou opravdoví profesionálové. Nemají rádi improvizaci. Tito lidé věří, že život je dobrý, když jde vše podle plánu. Jsou to vyznavači stability. Mají rádi svou logiku a překvapení a inovace jsou pro ně nepříjemné. Nemají rádi žádnou změnu, zejména pak takovou, která porušuje jejich logické konstrukce.

Strom č. 3

Osobnost lidí, kterým se v osobnostním testu zalíbil strom číslo tři je kreativní a originální. Tito lidé neradi chodí vyšlapanými cestičkami a nehledí na vzory. Jsou sami kreativní a inspirující, takže dělají všechno na vlastní pěst a vymýšlejí věci, podle kterých se budou řídit ostatní. Obvykle jsou charismatičtí a okouzlující. Nosí originální oblečení. Jejich nálada se mění rychleji než sazby na aukčním trhu. Své nápady jsou ochotní sdílet s každým.

Strom č. 4

Strom číslo čtyři charakterizuje lidi pragmatické a ambiciózní. Tito lidé dokáží přesvědčit každého šéfa, že jsou nepostradatelní. Oni vědí naprosto přesně, co chtějí a jak toho dosáhnout. Mají tendenci si myslet, že na světě existují dva úhly pohledu - ten jejich je vlastně špatný. Jsou to silné sobnosti, upřímní přátelé a velmi nebezpeční nepřátelé. V jejich těle od dětství cirkuluje soutěživá krev.

Strom č. 5

Lidé hlasující pro strom číslo pět mají zvláštní schopnost se vcítit. Je pro ně snadné se vžít do někoho jiného, zvyknout si na jeho emoce a sdílet jeho radosti i starosti. Je laskavý a soucitný. Nikdy jiný neprociťuje tento svět více než lidé, kteří si v našem osobnostním testu vybrali strom číslo pět. Aby byli tito lidé šťastní, nepotřebují jen osobní pohodu, ale harmonii v životě všech lidí kolem. Nechtějí se vměšovat, ale jsou velmi schopni řešit nedorozumění. Mají rádi pravdu. V 99 % jsou prvními kdo v případě konfliktu ustoupí.

Autor: Jad

Osobnostní test: Vyberte strom a zjistěte něco o sobě. V osobnostním testu se dozvíte, jací jste a jak vnímáte život. V osobnostním testu stačí jen vybrat strom, který se vám líbí
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ