Táta je doma

30.03 2016|Filmy
Táta je doma

Kdo vyhraje neoficiální titul hlavy rodiny, jejíž vlastní fotr je lotr a ten nevlastní aspiruje na cenu pro „Tatínka roku“? A může Will Ferrell v souboji bez pravidel porazit Marka Wahlberga?

Odpovědi na obě otázky naleznete v komedii Táta je doma, která úspěšně bourá všechna klišé tradičních rodinných komedií a oba herce posílá do bitvy, při jejímž sledování budou zúčastnění diváci trpět a ti nezúčastnění, v kině, se náramně pobaví. Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu.

Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde.Trailer filmu Táta je doma


Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti.

„V současnosti zažívá podobný model soužití většina rodin a většinou je s ním spojené nepříjemné dusno. My jsme se pokusili k tomuhle problému přistoupit s obří nadsázkou a třeba tím někomu dáme návod, jak se s tím vypořádat,“ říká o filmu Will Ferrell.

Premiéra filmu Táta je doma - 31. 3. 2016


Zdroj: CinemArt

Táta je doma. Kdo vyhraje neoficiální titul hlavy rodiny, jejíž vlastní fotr je lotr a ten nevlastní aspiruje na cenu pro „Tatínka roku“? Premiéra filmu Táta je doma. Trailer
Zajímavosti a novinky

 558 
  Komentáře

YouTube
Obrázek
KOMENTÁŘ