16 nejbizarnějších sexuálních úchylek

17.08 2015|Zajímavosti

Existuje mnoho sexuálních úchylek, některé jsou známější, některé méně známé. Jedno je však jisté, mnohé z nich vás šokují. Přinášíme vám 16 z nich.

1. Parcialismus

Parcialismus se projevuje sexuálním zájmem o části těla, které obvykle žádné sexuální vzrušení nevzbuzují. Parcialismus se řadí do kategorie fetišistických poruch. Nejběžnější je foot fetish, tedy vzrušení z nohou. Existují však i méně známe fetiše, jako třeba oční nebo nosní.

2. Klismaphilie

Lidé s klismaphili pociťují sexuální vzrušení ze zavedení tekutin do konečníku a tlustého střeva přes řitní otvor. Klismaphilie často zahrnuje použití klystýru. Termín vznikl v roce 1973.

3. Masochismus

Masochismus patří mezi známější sexuální úchylky. Masochisté rádi pocťují bolest, ponižování a zotročování. Masochismus je opak sadismu, při kterém jedinci rádi působí bolest ostatním.

4. Urofilie - pissing

Lidi s urofilií sexuálně vzrušuje močení. Tito lidé se vzruší z toho, že na někoho močí, nebo někdo močí na ně. Sexuální vzrušení dokáže u těchto jedinců navodit i pozorování močící osoby nebo vůně moče.

5. Triolismus

Jedince s triolismem vzrušuje, pokud vidí svého partnera při sexu s někým jiným.

6. Plushofilie

Lidi s plushofilií vzrušují vycpaná zvířata. Provozují s nimi sex, masturbují při nich nebo s nimi mají "vztahy".

7. Symforofilie

Lidé trpící touto poruchou jsou vzrušení tím, když vidí neštěstí jiných lidí. Zkrátka se ukájí pohledem na trpící lidi. Když uvidí například automobilovou nehodu, jsou z tho sexuálně v sedmém nebi.

8. Saliromanie

Lidé, kteří mají tuto úchylku, se cítí vzrušeni ve chvíli, když mohou pošpinit svého sexuálního partnera jakoukoliv nečistotou. Bláto, vajíčka a další bizarnosti, to je to, co je pro tyto lidi lákadlo.

9. Dakryfilie

Člověk, který má tuto sexuální úchylku, se ukájí při pohledu na partnera, který pláče. Pokud vidí na ulici lidskou bytost, která fňuká nebo pláče, tak je na vrcholu sexuálního vzrušení.

10. Formikofilie

Tak tohle není nic pro arachnofobiky, tedy lidi, kteří trpí chorobným strachem z pavouků. Formicofilové se totiž rádi svléknou donaha a nechají po sobě cupitat desítky pavoučích nožiček. A nejen těch, rádi se mazlí i s drobnými živočichy, například šneky nebo mravenci.

11. Ursusagalmatofilie

Tahle úchylka se dá sotva vyslovit. Člověk, který jí trpí, se vzrušuje pohledem na plyšové medvídky a další hračky a tře se o ně. Více jí trpí ženy než muži.

12. Akrotomofilie

Jedinci s touto úchylkou vyhledávají partnery s amputovanou končetinou. Nejvíce postihuje muže, těm připadá jako nejlepší předehra, když můžou partnerce sundat protézu a hladit jí zahojený pahýl.

13. Pyropubismus

Tuhle úchylku ženy moc rády nemají a není se čemu divit. Partner totiž těsně před vyvrcholením vytáhne penis z vagíny a sirkou nebo zapalovačem zapálí partnerčino intimní ochlupení, pak ho výstřikem uhasí.

14. Exofilie

Je úchylka, při níž člověka vzrušuje představa sexu s mimozemskými civilizacemi. Nejrozšířenějsí je v Japonsku, kreslené pornografické filmy s touto tématikou jsou tam velice populární.

15. Chremastistofilie

Hodně zvláštní úchylka. Člověk postižený touto úchylkou se vzruší, když ho okradou. Přepadnou ho na ulici a odcizí mu nějaký majetek, jemu to připadá vrcholně erotické.

16. Nozofilie

Lidé trpící touto perverzní úchylkou vyhledávají sex s člověkem, který trpí smrtelnou chorobou. Tato deviace je velmi vzácná a vyskytuje se nejvíce v USA.

Autor: JaD

16 nejbizarnějších sexuálních úchylek. Většina těchto sexuálních úchylek je neznámá a šokující. Parcialismus, Pyropubismus, Chremastistofilie, Nozofilie
Zajímavosti a novinky

 556 
  Komentáře
YouTube video
Přidat obrázek
PŘIDAT KOMENTÁŘ